Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
15.04.2024
poniedziałek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Komora chłodnicza firmy INSTANCO nagrodzona na Targach EuroGastro


Targi gastronomiczne to idealne miejsce, by zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców. Podczas tegorocznych Targów EuroGastro z tej możliwości skorzystała także firma Instanco – producent konceptów gastronomicznych, poprawiających ergonomię i efektywność pracy w restauracjach typu Fast Food.
 
Wysoką jakość oraz innowacyjność produktów dostarczanych przez firmę Instanco potwierdza fakt, że zaprezentowana przez nich na targach komora chłodząca z monoblokiem otrzymała Nagrodę za najlepszy produkt Euro Gastro 2018 w kategorii Sprzęt ciężki dla HoReCa.


Rozwiązania firmy Instanco pozwalają na skomponowanie konceptu dostosowanego do potrzeb konkretnego klienta. Opierając się na gotowym projekcie, klient może wstawić do niego urządzenia, których potrzebuje do przygotowania dań ze swojego menu.  Dzięki temu w pełni wykorzystuje potencjał swojego lokalu i ułatwia pracę swoim pracownikom.
 
Instanco zapewnia jednak nie tylko najwyższej jakości gotowe koncepty, ale oferuje również pojedyncze urządzenia i meble, które stanowią idealne uzupełnienie wyposażenia restauracji.

Podczas targów dużym zainteresowaniem cieszyły się nagrodzone przez ekspertów modułowe komory chłodnicze i  mroźnicze marki Reca Cold. Odznaczają się one wysoką estetyką wykończenia, a przy tym zapewniają znakomitą izolacyjność cieplną.

Wszystkie elementy wykorzystane w komorach są starannie dobrane i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Systemy chłodnicze i mroźnicze marki Reca Cold oparte są na płytach z rdzeniem z pianki poliuretanowej. Płyty połączone są ze sobą za pomocą zamków szybkiego montażu typu camlock. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż i demontaż komory, a także jej przenoszenie, to zadania łatwe i zajmujące niewiele czasu. Rozbudowa komór możliwa jest poprzez dokładanie kolejnych modułów.

Wyposażenie komory dobierane jest w sposób indywidualny, z uwzględnieniem maksymalizacji i ekonomii pracy, co przekłada się na oszczędność w eksploatacji urządzenia.

Chłodnice stosowane w komorach Reca Cold charakteryzują się nowoczesnością, wydajnością oraz niezawodnością, a także szerokim zakresem konfiguracji w zależności od indywidualnych preferencji klienta oraz wymagań funkcjonalnych urządzenia.
 
Komora wyposażona może być w agregaty skraplające typu Split iCOOL, Split Silent Split BASICLine, czy agregaty typu monoblok. Monobloki to kompletne systemy chłodnicze zaprojektowane do montażu w komorach chłodniczych. Jest to innowacyjny oraz zaawansowany produkt, który jest prosty w użyciu.
 
Do głównych zalet zastosowania w komorach monobloków należą między innymi: łatwy i szybki montaż, minimalizacja pracy i cięcia paneli chłodniczych, wykonanie osłony tak, aby umożliwić łatwy i szybki dostęp w celu konserwacji, oszczędzanie energii – urządzenie jest zoptymalizowane w celu uzyskania najlepszego z możliwego stosunku wydajności do zużycia energii.

W komorach zastosowano rewolucyjny system kontroli. Główne zalety zdalnego monitoringu pracy urządzenia to:

  • Komfortowy proces uruchomienia i serwisowania,
  • Pewność poprawności pracy i jakości regulacji temperatury,
  • Optymalizacja pracy instalacji, korekty nastaw,
  • Zdalna diagnostyka,
  • Zwiększenie bezawaryjności i wydajności instalacji,
  • Przewidywanie awarii,
  • Szybki czas reakcji serwisu,
  • Precyzyjne działanie serwisu.

Regały dedykowane do komór chłodniczych i mroźniczych Reca Cold są dobierane indywidualnie pod wymiar komory klienta. Są produkowane w Polsce, a ich lekka konstrukcja zapewnia łatwe przenoszenie i przestawianie. Montaż regału odbywa się bez użycia narzędzi. Blaty można myć w zmywarkach, dzięki czemu zachowane są wszelkie standardy higieniczne.

Firma Instanco, opierając się na własnej wiedzy i doświadczeniu oraz koncentrując się na wizji klientów, projektuje, tworzy i dostarcza koncepty w jak największym stopniu dostosowane do potrzeb konkretnej restauracji. Za priorytet stawia zawsze zadowolenie klienta, a osiąga je dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów i skutecznym, innowacyjnym rozwiązaniom.


Więcej informacji na stronie www.instanco.com

INSTANCO Sp. z o.o.
ul. Bałtycka 6
61-960 Poznań
tel.: +48 500 217 233
e-mail: sale@instanco.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000